Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Garanti / Teslimat / İade Bilgisi

Garanti: www.eddeonline.com 'da satılan bütün ürünler, Sanayi Bakanlığı onaylı resmi ithalatçı veya distribütörlerin garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünler; faturalı, garanti belgeli olarak tarafınıza gönderilmektedir.
 
Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.
 
Teslimat Süresi: www.eddeonline.com ürün portföyünde satılan tüm ürünler stoklarımızda bulunmaktadır, dolayısı ile sipariş etmiş olduğunuz ürünler hafta içi saat 17:45 e kadar, Cumartesi saat 13:00 e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde,  Pazar günü veya resmi tatillerde verilen siparişler ise ilk iş günü anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargoya teslim edilir.
 
Sipariş Takibi: Gönderilen siparişe ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kargo Bedeli: Kargo bedeli alışverişinizi tamamlarken sizlere bildirilmektedir. Genellikle çoğu ürünümüz ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir.
 
Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına www.eddeonline.com  tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gönderilecektir.
 
Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken gerekirse kimlik belgesi veya ehliyet isteyebilir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekebilir. Ürünü teslim aldığınız paketin öncelikle kargo poşetinin hiç açılmamış olduğundan emin olun ve kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde kargo teslim tutanağı doldurarak, derhal bizimle irtibata geçiniz ve  paketi kabul etmeyiniz. Kargo geldiğinde kargonuzu ve siparişinizi kontol etmek sizlerin yükümlüğü altındadır.
 
Ürün İadesi: Kullanılmış, tahrip edilmiş, saat kordon boyları değiştirilmiş, saat kordonunda kullanım izi, saat camına ekran koruyucusu yapıştırılmış, vb şekildeki orijinal halini kaybetmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde ürün yada ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın (örn. orijinal ambalajın yırtık olması veya tekrardan satılabilir özelliğini kaybetmiş olması veya saat kordonun kullanılmış olduğunun belli olması veya saatte her hangi bir çizik vs. olması durumunda ürün iade talebiniz kesinlikle kabul edilmez). Aynı zamanda  edde@eddeonline.com mail adresine iade bilgisi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim işlemlerinde gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir. Havale/Eft iadeleri 2 iş günü içinde, Kredi Kartı iadeleri ise bankanıza bağlı olarak 2 -4 iş günü içinde yapılmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale/eft yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. İade işlemlerinde faturanın tüm nüshalarının (1 asıl + 1 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir, aksi taktirde faturayı tüm nüshaları olmadan iptal edemeyeceğimizden dolayı iade işleminiz yapılamaz.
Ticwatch 2 Onyx - Çelik Kasa, Çelik Kordon, Safir Cam Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                  ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Oak - Çelik Kasa, Gerçek Deri Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Charcoal - Alüminyum Kasa, Silikon Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Snow - Alüminyum Kasa, Likit Silikon Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Back to Top