Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Satış Sözleşmesi

Meafeli Satış Koşulları
İşbu sözleşme Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.
 
MADDE 1 - KONU
İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.
 
MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ
Ünvan:  EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti
Adres: Tekstilkent Ticaret Merkezi G2-Blok 2.Kat No:10AD 2084 Esenler Istanbul
Email: Burayı tıklayınız....
 
MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ
Müşteri olarak eddeonline.com alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
 
MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ
Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır.
 
MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER
4.1 - ALICI, Madde 3'te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2 - Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI'ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.
4.3 - Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinindenEDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.
4.4 - EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5 - Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Ştiiletişim adresine ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti.namına ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içindeEDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. iletişim adres(ler)ine gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
4.7- EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödedigi tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. iletişim adreslerine gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanacaktır.
4.9- işbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. iletişim kanallarını kullanarak faks veya posta yoluyla ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.
 
MADDE 5 - CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. iletişim kanallarına faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. (Kullanılmış, orijinal ambalajı tahrip edilmiş, saat üzerindeki koruyucu bantları çıkartılmış / açılmış, saat kordon boyları değiştirilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.Ürünün herhangi bir tarafında bir çizik / leke / iz varsa bu ürünler iade alınamaz, özet olarak ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması ve ambalajının ve koruyucu bantlarının tekrar satılabilir durumda olması gerekir.)  Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. iletişim adreslerine gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının ve nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.
işbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile EDDE Teknoloji Bilişim Paz. San. Tic. Ltd. Şti. yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
Ticwatch 2 Onyx - Çelik Kasa, Çelik Kordon, Safir Cam Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                  ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Oak - Çelik Kasa, Gerçek Deri Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Charcoal - Alüminyum Kasa, Silikon Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Ticwatch 2 Snow - Alüminyum Kasa, Likit Silikon Kordon Akıllı Kol Saati
Kutu İçeriği                 ..
0.00 TL
text_tax 0.00 TL
Back to Top